卡姆熱摩爾水療度假村飯店及會議中心

卡姆熱摩爾水療度假村飯店及會議中心的評論

卡姆熱摩爾水療度假村飯店及會議中心

Yenice mah. soguksu cad . No: 68, 科祖查哈曼, 06890, 土耳其查看飯店詳情
卡姆熱摩爾水療度假村飯店及會議中心
卡姆熱摩爾水療度假村飯店及會議中心卡姆熱摩爾水療度假村飯店及會議中心卡姆熱摩爾水療度假村飯店及會議中心
查看您旅遊日期的合適客房
買貴退差價
1晚

卡姆熱摩爾水療度假村飯店及會議中心 評論-真實旅客評語

3.6/5
55 則評論
驗證過的評論
位置3.6
設施3.6
服務3.6
衛生程度3.6
篩選依據:
排序方式:
所有評論(55)
好評(27)
附有照片/影片的評論(2)
負評(13)
訪客用戶
入住於 เม.ย. 2024
其他
0 則評論
1.0/5
發布於 13 เม.ย. 2024
5 yıldız standartından çok uzak bir hotel . Çocuklar için oyun alanı yok denecek kadar az ve küçük. Yemekler inanın çok kötü , okul veya fabrika yemekhaneleri kalite ve lezzet bakımından yarışır . kahvaltıda kahve bulamazsınız , meyve suyu bile 120 lira, evet 5 yıldızlı otelde meyve suyu ve kahve fahis fiyatlarla ücretli. Hijyen konusunda sıkıntılar var
翻譯
訪客用戶
入住於 ก.พ. 2024
其他
0 則評論
1.0/5
發布於 25 ก.พ. 2024
Yaşadığımız tatil deneyimi o kadar kötüydü ki neresinden başlayacağımı bilemiyorum. 1) Maalesef otelde temizlik hizmeti yok denecek kadar az. Spa bölümüne inmek için verilen bornozlar yırtık ve söküktü. Bornozun kendi renginin ne olduğu anlaşılamayacak derecede renkleri solmuştu. Yatakların ortaları çökmüştü ve hiç rahat değildi. 2) Yemek ve kahvaltı çeşitliliği iyiydi ancak lezzet vasattı. Restoranda içecek servisinin yapıldığı bir bar var ancak tamamen şans eseri görebileceğiniz bir noktada, onun da, tamamen maddi kaygılarla, özellikle oraya koyulduğunu düşünüyorum. Otelde çay ücretsizdi ancak çay saatinin olmaması en büyük eksikliklerden biriydi. 3) Bütün bunların yanında en azından güler yüz görmeyi bekliyorsunuz ancak maalesef burda da hayal kırıklığı yaşıyorsunuz. Bugüne kadar bu kadar suratsız personelin bir arada olduğu başka hiçbir otelde konaklamamadım. Çok ilginçtir ki konakladığımız süre boyunca bir tane personelin bile yüzünün güldüğünü görmedik. Özellikle ilk karşılamanın çok önemli olduğunu düşünürüm ki burada ilk karşılamayı yapan resepsiyon bölümü negatif elektrik saçıyordu. Zaten bir yerden sonra asık suratlı olmanın, personele verilen bir direktif ve otelin misyonu olduğunu düşünüyorsunuz. 4) Çok komik ama elinde tepsilerle müşterilere devamlı bir şeyler satmaya çalışan garsonlar görüyorsunuz. Otelin müşteri memnuniyeti değil tamamen maddi kaygılarla işletildiğini düşünüyoruz. 5) Akşam gerçekleşen canlı müzik çok güzeldi, zaten otelin tek iyi yanı da buydu. Kısacası oteldeki hiçbir hizmet kesinlikle 5 yıldızlı bir otel kalitesinde değildi. Fiyatı ortalamanın üzerinde olan böyle bir otelden haliyle aldığı paranın hakkını vermesini bekliyorsunuz. O nedenle bizim yaşadığımız pişmanlığı yaşamamız için kimseye tavsiye etmiyoruz.
翻譯
訪客用戶
入住於 ก.พ. 2024
其他
0 則評論
5.0/5
超棒
發布於 16 ก.พ. 2024
Sürekli geliyoruz bu 5. Gelişimiz her şey çok güzel herkes çok güleryüzlü anlayışlı memnuniyet için uğraşıyor personeller, yemekler çok lezzetli açık büfe çok zengin oda servisi muhteşem, spa termal hamam havuz her şey çok güzeldi, özellikle bizimle yakından ilgilenen özüm hanıma çok çok teşekkür ederiz.
翻譯
訪客用戶
入住於 ก.พ. 2024
其他
0 則評論
3.0/5
發布於 4 ก.พ. 2024
Şu an oteldeyim personel mükemmel çalışıyor. Otel çok temiz. Ama kesinlikle aç kalıyorsunuz. Sabah ve akşam yemeği var kahvaltı vasat. Akşam yemeği çok güzel ve çeşitli ama gel görünki tüm gün açsınız ara öğün kesinlikle hiç bir şey yok öğle yemeğinde pizza sordum küçük boyutta olanı 300 lira şok oldum. Onun dışında çok güzel bir otel bidaha gelmem.
翻譯
訪客用戶
入住於 ก.พ. 2024
其他
0 則評論
3.0/5
發布於 18 ก.พ. 2024
İlk girişte odada acayip sigara kokusu vardı ve havalandırmamıza rağmen geçmedi. Temizlik fiyata göre iyiydi. Yemekler ortalamaydı. Personel zorla çalıştırılıyor gibiydi. Suratlar asık ve mutsuz. Konumu çok güzel ve akşam canlı müzik baya keyifliydi.
翻譯
訪客用戶
入住於 ม.ค. 2024
其他
0 則評論
1.0/5
發布於 10 ม.ค. 2024
Öncelikle otelde ikinci kez konaklıyoruz. İlk konaklamamızda eşim ve ben gittik, havuz ve SPA kullanmadık, özel aile odası kiraladık ve bir gece otelde kaldık. Çok beğenmemiştim fakat çocuklarımızla da bildiğimiz bir otele yılbaşı öncesi gelmek istedik. Otele rezervasyon yaptırdık. Buraya kadar her şey normaldi. Tercih etmemdeki sebep ise çocuk animasyonu ve sıcak olacağını düşündüğüm havuzlardı. Ancak ne animasyon vardı ne de havuz sıcaklığı yeterliydi. Akşamları eğlence programlarında o kadar çok rezervasyon almışlar ki herkes ayakta bekledi. Biz otel müşterisi olmamıza rağmen adımıza ait masamız yoktu. Çocukla girmek istediğinizde 'Çocukları bırakın' gibi bir yorumla karşılıyorsunuz. 'Ne yapacağım çocuğu? ' dediğimde 'Palyaçoya bırakın' diyorlar. Palyaço arkadaşın yanından çocuğumuz kendi başına ayrıldı. Başında beklemesek ve görmesek çocuk kaybolabilirdi. Aynı şekilde oyun alanında da çocuklar kendi başlarına çıkabiliyor ve oyun ablaları asla müdahale etmiyor. İlk gün tanıdık bir masaya sıkışarak oturduk. İkinci gün sabah masamızı ayırttık ve problem yaşamak istemediğimizi belirttik. 'Yeriniz mutlaka ayarlanacak' denildi. Gün içerisinde aranıp çıkışımızın olduğu söylendi. Halbuki biz iki gece üç gün kalmak için rezervasyon yapmıştık. Resepsiyona inip durumu anlattık. Meğerse odamız başkasına satılmış. Akşamki programda yine yerimiz yoktu ve arkadaşlarımızın masasına sıkışarak oturduk. Özür dileyecekleri yerde daha da üste çıkmaya çalıştılar. Temizlik çok yetersizdi. Yemekler idare ederdi fakat çay almak için lobide marketin yanındaki çay masasında, çay tabağında izmarit bulduk. İki hamburger ve iki çorbayı bir saatten fazla bekledik. Çorbamız da buz gibi geldi. Anlayacağınız, gergin bir tatildi bizim için. Bir daha asla ne gitmem. Çok vasattılar ve karşınızda tecrübeli bir muhatap bulamıyorsunuz. İşini yapanların hepsi amatör. Bu durum için yetkili birimlere şikayetçi olacağız.
翻譯
訪客用戶
入住於 ม.ค. 2024
其他
0 則評論
1.0/5
發布於 2 ม.ค. 2024
27.12.2023 tarihinde Ankara Kızılcahamam’da internetten ve arkadaşlardan o mevkideki en iyi otellerden biri olduğu bilgisi ile Çam termal resort otelde konaklamak için yola çıktık. Ancak bu otelde yaşadığımız büyük ihmalkarlık sonucu yaşadığımız olay bizi ve ailemizi maddi ve manevi olarak oldukça derinden etkilemiştir. O gün giriş yaptığımız otelde akşam yemeğinden sonra çamzade restoranttaki canlı müziğe indik. Kahve ve sahlep siparişi verdik. Sipariş masamıza geldikten sonra 2 yaşındaki kızımız Leyla Yeni kahvenin yanında getirilen suyu içmek istedi. Ben suyu Leyla'ya içmesi için verdim. Sonrasında Leyla'nın nefesi kesildi gözleri açıldı ve öğürmeye başladı. Biz suyun ne olduğunu anlamak için tadına baktık ve çamaşır suyu olduğunu farkettik. O anda ilk müdahaleyi yaptım ancak 5 yıldızlı olan otelde hiçbir sağlık çalışanı vs. olmadığı için bize yardım edilmedi. Önce ambulans ile Kızılcahamam devlet hastanesine oradan da hayati tehlikesi olması şüphesiyle Ankara Etlik şehir hastanesine sevk edildik. Burada tedavimiz sonuçlandıktan sonra İstanbul'a evimize geri döndük. Yaşadığımız bu süreçte kızımız Leyla'nın ve ailesi olarak bizlerin psikolojisi çok olumsuz etkilendi. Olayla ilgili görüntülerin polis merkezince alındığını biliyoruz. Olayın derinlemesine incelenmesi ve gerekli cezaların alınması için şikayetimizi yaptık. Umarım başka müşterilerin benzer olayla karşılaşmaması için gereken aksiyonlar zamanında alınır.
翻譯
訪客用戶
入住於 ธ.ค. 2023
其他
0 則評論
2.0/5
發布於 31 ธ.ค. 2023
Bu kadar güzel bir otelin bu kadar berbat bir organizasyonla yönetilmesi üzücü. Yılbaşı program dahil 2 günlük ailecek tatil aldık ve programda ayakta kaldık kişi sayısına göre neden ayarlanmaz üstelik deve yüküyle parasını almayı biliyorsunuz normal zamanın 4-5 katı para alıp rezalet bir programdı. Koridorlara kadar masalar atıp herkesi üst üste bindirdiniz beee . It is a pity that such a beautiful hotel is managed with such a terrible organization. We took a 2-day family holiday, including the New Year's program, and we survived the program. Why can't it be adjusted according to the number of people? Moreover, you know how to get paid by a camel's load. It was a disgraceful program, charging 4-5 times the normal time.
翻譯
Seher Ö
入住於 ธ.ค. 2023
其他
1.0/5
發布於 8 ธ.ค. 2023
Eskimis bir otel.. yatirim ve yenileme olmamis. Yataklar cok kötü, havuz bölümünde hersey paslanmis. Termal havuzu asiri kücük ve pis. Cocuk havuzu buz gibi. Herkes tarafindan isitilmasi talep edildi ama karsilik vermediler. Kese köpük 400 lira gerisini siz düsünün. Otel calisanlari ilgisiz. Camlarda sineklik yok odalara böcek ve sivri sinel giriyor. Klima acmiyorlar haziran ayi henüz yaz sezonu degil diye. Otelin tamami termal havuz gibi terletiyor, odalar ve yemek hanesi dahil. Eskiden güzeldi ama su an les gibi olmus malesef
翻譯
訪客用戶
入住於 มิ.ย. 2023
夫妻/情侶出遊
0 則評論
5.0/5
超棒
發布於 1 มิ.ย. 2023
Cam Thermal Hotel Kızılcahamam is a park located in the capital, Ankara, located in a mountainous area. When you exit the hotel on the right, you stroll through the forests and find restaurants, coffee and tea. When you exit the hotel to the north, you can take a walk in the heart of the village. You will find supermarkets, fruits, clothes and restaurants. There is a small museum that you can find. It has how the village was in the past, it has clean swimming pools also with hot water baths to treat many diseases, the beauty of their system is there are private swimming pools for women and private swimming pools for men, excellent service, they have a beautiful restaurant overlooking the forests, I used the breakfast and dinner buffet full and all foods Delicious, they have a free tea drinking service, the rooms are beautiful and clean, but I suggest increasing the lighting in the rooms, I thank the hotel management for the wonderful hospitality to us. The reception was fast and wonderful, and I thank Mr. / Abdul Rahman and Mr. / Hassan for helping us with translation and a full explanation of the region, thanks to the people of the region Kzlichi for their honesty and hospitality to us.
翻譯
訪客用戶
入住於 พ.ย. 2023
家庭出遊
0 則評論
1.0/5
發布於 12 พ.ย. 2023
12 Kasım Pazar günü girişlerin saati saat 14:00 diye yazılmasına rağmen resepsiyondaki Mehmet bey tarafından ifade edilen cümle şu sizi mecbur bekleteceğiz yoğunluk nedeniyle bizi 1 saat geç otele giriş yaptılar ekip olarak geldiğimiz diğer arkadaşların odasına yakın oda istedik bunun için 1 saat daha beklemeniz lazım dediler Yoğunluğun mazeret olamayacağını ilettim ama cevaben yapacak bir şey yok diye iletildi Beş yıldız diye gelinen otel maks kapasiteye de daha hazırlıklı olması gerekir diye düşünüyorum Çözüm sıfır kul kaderini yaşar mantığı beş yıldız kalitesine yakışmadı
翻譯
訪客用戶
入住於 พ.ค. 2023
其他
0 則評論
5.0/5
超棒
發布於 20 พ.ค. 2023
Son derece güzel ve nezih bir otel. Tekrar daha kalabalık gelmek için şimdiden hazırlıklara başladık. Yemek havuz temizlik ve canlı müzik çocuk oyun alanı vs 10 numara. Teşekkürler Çam Otel Ailesi👏👏👏 Cenani Ayaydın
翻譯
訪客用戶
入住於 ม.ค. 2024
其他
0 則評論
5.0/5
超棒
發布於 20 ม.ค. 2024
Herşeyiyle mükemmel bir otel bizimle başından beri ilgilenen özüm hanıma ayrıca ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz samimi ve çok içtendi odaları temiz ve hijyendi yemekleri de bir o kadar harikaydı yakın zamanda görüşmek dileğyle
翻譯
訪客用戶
入住於 ต.ค. 2023
其他
0 則評論
1.0/5
發布於 20 ต.ค. 2023
Günü birlik giris yaparak özel jakuzi vip1 odasini kullandik en iyisi olsun istedik 800 tl verdik ama dinlenmek ve rahatlamak icin gittigimiz ortamda stres olarak geri çıktık havlular küf kokuyor fön makinasi çalışmıyor jakuziden ciktik dinlenme alanini su basmış ayakkabimiz coraplarimiz su içindeydi giderler sorunlu her yer su icinde kaldi gorevli arkadasada gösterdik bir daha asla tercih etmem paramızla rezil olduk resmen.
翻譯
訪客用戶
入住於 ก.ย. 2023
家庭出遊
0 則評論
4.0/5
很好
發布於 13 ก.ย. 2023
Rezepsiyon görevlileri çok nazik. Yemekleri yeterli. Odaları güzel. Masör Tim (Taylandlı) süper. Akşamları eğlenceler ve canlı müzik güzel. Biraz daha profesyonellik olsa daha iyi olur. Genelde emekli anadolu insanı ve yaşlılar geliyor. Orman havası var. Tavsiye ederim.
翻譯